Kibernetinio saugumo sprendimai

Tinklo optimizavimo sprendimai (SD-WAN, VPN, Dynamic routing…).

Tinklo apsaugos sprendimai (AntiSpam, FirewallNAC ir pan). SCADA sistemų sprendimai.

Tinklo stebėjimo ir analizės, SIEM sprendimai. Nutolusių taškų apjungimas. Darbo vietų apsauga/autorizavimas/stebėjimas

Tinklų ir duomenų apsauga

Mes teikiame SIEM (sistemų ir informacijos saugumo valdymo sistemų) paslaugas, kurios padeda užtikrinti kibernetinio saugumo ir tinklų infrastruktūros apsaugą. Naudodami analitinius įrankius, galime stebėti ir analizuoti tinklo veiklą, aptikti potencialias saugumo spragas ir imtis veiksmų prevencijai. Šios paslaugos padeda saugoti tinklo duomenis ir apsaugoti įmonę nuo kibernetinių atakų

Įmonės tinklo apsauga

Teikiame tinklo įrangos konsultacijas, konfigūravimą ir aptarnavimą, kad padėtume sukurti patikimą ir saugią tinklų infrastruktūrą. Mūsų profesionalūs ir patyrę specialistai padės sukurti tinkamą saugumo strategiją ir pasirinkti tinkamiausius įrankius ir sprendimus, kurie padės užtikrinti saugumą tinklo infrastruktūroje.

WiFi tinklo sprendimai

Mes galime pasirūpinti jūsų WiFi tinklo konfigūravimu, kad jis būtų efektyvus ir patikimas. Be to, galime pasiūlyti įvairius saugumo priemones, kurios apsaugos jūsų WiFi tinklą nuo galimų kibernetinių atakų ir kitų saugumo grėsmių. Jei norite patikimai ir saugiai naudotis WiFi ryšiu, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums pasirinkti geriausius WiFi sprendimus ir saugumo priemones.

Duomenų apsauga

Naudodami modernius ir efektyvius įrankius, galime stebėti ir analizuoti jūsų duomenų perdavimo procesą, kad galėtume aptikti potencialias saugumo spragas ir imtis veiksmų prevencijai. Taip pat teikiame konsultacijas ir pasiūlymus, kaip patobulinti jūsų duomenų ir informacijos saugumo strategiją. Jei norite užtikrinti saugų ir patikimą duomenų ir informacijos saugumą, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums pasirinkti geriausius sprendimus.

Kontaktai

+370 674 42048

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, 92221 Klaipėda

Susiekite konsultacijai. Pateiksime individualius, organizacijos poreikiams pritaikytus sprendimų pasiūlymus ir rekomendacijas.

Informacinių tinklų vertinimas

Kibernetinio saugumo, SIEM, SOC, ugniasienių ir kiti saugos sprendimai

Informacinių sistemų kūrimas ir priežiūra