Mūsų paslaugos

Tinklų, infrastruktūros saugumo sprendimai

Aukšta darbuotojų kvalifikacija, įsiklausymas į klientų poreikius, lokalumas ir įgyvendinti sudėtingo turinio projektai

01. IT infrastruktūros sprendimai

02. Darbo vietų valdymas

03. IT auditai, įsilaužimų prevencija

Savo veiklą skaitmenizuojančiose organizacijose sugadinus kritines sistemas ar jas palaikančią IT infrastruktūrą, gali sutrikti procesai ir prarasti svarbūs duomenys. Siekiant išvengti veiklos sutrikimų ir su tuo susijusių nuostolių, rekomenduojama investuoti į tinkamos kritinės IT infrastruktūros projektavimą ir įrengimą.
Įdiegta kritinė IT infrastruktūra apima serverius, duomenų saugyklas, kompiuterių tinklus, hiperkonverguotą infrastruktūrą (HCI) arba hibridinius debesų sprendimus. Platus Infotech partnerystės tinklas leidžia pasirinkti tinkamą IT įrangą ir sprendimus.
Šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje organizacijoms būtina investuoti į patikimos ir saugios IT infrastruktūros projektavimą ir įrengimą. „Infotech“ specializuojasi diegti svarbiausią IT infrastruktūrą, kuri yra sukurta taip, kad atitiktų aukščiausius kokybės ir funkcionalumo standartus. Mūsų komanda remiasi informacinių sistemų TOGAF (The Open Group Architecture Framework) metodika.

Teikiame visos IT infrastruktūros ir darbo vietų priežiūros paslaugas.

Pradėdami teikti paslaugą, išanalizuosime ir įvertinsime Jūsų IT infrastruktūrą bei parengsime jos dokumentaciją.

Mūsų specialistai gali aptarnauti didžiąją Jūsų IT ūkio valdymo dalį – pradedant nuo kasdienės kompiuterizuotų darbo vietų ir kitų įrenginių priežiūros organizavimo iki pagalbos kuriant IT strategiją.

Tinklo optimizavimo oprendimai

Teikiame sprendimus, tokius kaip SD-WAN, VPN, dinaminis kelio nustatymas, kad jūsų tinklas būtų efektyvus ir veiktų be jokių problemų.

Tinklo Apsaugos Sprendimai

Apsaugos sprendimai, tokie kaip AntiSpam, Firewall NAC ir kiti, padeda apsaugoti jūsų tinklą nuo įvairių saugumo grėsmių. Mes taip pat teikiame SCADA sistemų sprendimus.

Tinklo stebėjimas ir analitika

Teikiame SIEM sprendimus, kurie leidžia stebėti ir analizuoti jūsų tinklo veiklą, aptikti potencialias saugumo spragas ir imtis veiksmų prevencijai. Taip pat teikiame sprendimus, skirtus nutolusių taškų apjungimui ir darbo vietų apsaugai/autorizavimui/stebėjimui.

Duomenų ir Tinklų Apsauga

Teikiame SIEM (sistemų ir informacijos saugumo valdymo sistemų) paslaugas, kurios padeda užtikrinti kibernetinio saugumo ir tinklų infrastruktūros apsaugą. Naudodami analitinius įrankius, galime stebėti ir analizuoti tinklo veiklą, aptikti potencialias saugumo spragas ir imtis veiksmų prevencijai. Šios paslaugos padeda saugoti tinklo duomenis ir apsaugoti įmonę nuo kibernetinių atakų.

Įmonės tinklo apsauga

Teikiame tinklo įrangos konsultacijas, konfigūravimą ir aptarnavimą, kad padėtume sukurti patikimą ir saugią tinklų infrastruktūrą. Mūsų profesionalūs ir patyrę specialistai padės sukurti tinkamą saugumo strategiją ir pasirinkti tinkamiausius įrankius ir sprendimus, kurie padės užtikrinti saugumą tinklo infrastruktūroje.

WiFi sprendimai

Mes galime pasirūpinti jūsų WiFi tinklo konfigūravimu, kad jis būtų efektyvus ir patikimas. Be to, galime pasiūlyti įvairius saugumo priemones, kurios apsaugos jūsų WiFi tinklą nuo galimų kibernetinių atakų ir kitų saugumo grėsmių. Jei norite patikimai ir saugiai naudotis WiFi ryšiu, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums pasirinkti geriausius WiFi sprendimus ir saugumo priemones.

Duomenų apsauga

Naudodami modernius ir efektyvius įrankius, galime stebėti ir analizuoti jūsų duomenų perdavimo procesą, kad galėtume aptikti potencialias saugumo spragas ir imtis veiksmų prevencijai. Taip pat teikiame konsultacijas ir pasiūlymus, kaip patobulinti jūsų duomenų ir informacijos saugumo strategiją. Jei norite užtikrinti saugų ir patikimą duomenų ir informacijos saugumą, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums pasirinkti geriausius sprendimus.

Serverių
priežiūra

Teikiame virtualių ir fizinių darbo serverių priežiūros paslaugą. Taip pat prižiūrime serverines patalpas. Administruojame serverių virtualizavimo sprendimus.

Darbo vietų
aptarnavimas ir sprendimai

Atliekame kompiuterizuotų darbo vietų priežiūrą: atnaujiname programinę įrangą, prižiūrime techninę įrangą, konsultuojame IT klausimais.

Prižiūrime kompiuterinius tinklus bei tinklų infrastruktūrą. Atliekame tinklo auditus ir tinklo įrangos optimizavimą.

Susiekite konsultacijai

  Jūsų vardas *

  El. pašto adresas *

  Žinutė

  Susiekite konsultacijai

  Kontaktai

  Adresas:
  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

  Tel: +370 674 42 048
  El. paštas: [email protected]

  IT infrastruktūra
  IT auditas

  Įsilaužimų prevencija
  Informacijos saugumas

  ® Infotech | Kibernetinio saugumo, IT infrastruktūros sprendimai | Klaipėda