Kompiuterizuotų darbo vietų priežiūra

Patikėkite Jūsų darbo vietų saugumą IT profesionalams

KAM REIKALINGOS DARBO VIETŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGOS?

Kiekviena šiuolaikinė įmonė arba įstaiga valdo nemažą IT įrangos turtą, kurį sudaro kompiuterizuotos darbo vietos (stacionarūs, nešiojamieji kompiuteriai, planšetės, mobilieji įrenginiai), biuro įranga (spausdintuvai, multifunkciniai aparatai, vaizdo projektoriai) bei specializuoti įrenginiai (pramoniniai spausdintuvai, automatizuotos staklės).

Dažnai įmonės samdosi IT specialistą arba bando IT ūkį prižiūrėti patys. Tokie sprendimai gali būti ne tik neveiksmingi, bet ir nuostolingi Jūsų įmonei. Pasirinkus gerą IT specialistą įmonei ženkliai padidėja IT ūkio išlaikymo kaštai. Jeigu įmonė nusprendžia sutaupyti ir pasamdyti mažiau patyrusį specialistą, ji rizikuoja savo duomenų bei IT įrangos saugumu. Šiuo atveju praverčia kompiuterizuotų darbo vietų priežiūros paslaugas teikiančios įmonės, kurios dėl sukauptos patirties gali teikti profesionalias paslaugas už priimtiną kainą.

KOKIUS DARBUS ATLIEKAME MES?

Infotech siūlo  visą paslaugų, susijusių su kompiuterizuotų darbo vietų priežiūra, paketą:

  • darbo vietų programinės įrangos priežiūra ir atnaujinimas;
  • darbo vietų operacinių sistemų priežiūra ir atnaujinimas;
  • naujų darbo vietų paruošimas, programinės įrangos diegimas;
  • įmonės IT ūkio auditas;
  • saugumo sprendimų diegimas;
  • kompiuterinės įrangos remontas;
  • saugus įrangos utilizavimas;
  • IT ekspertų konsultacijos;
  • įmonės personalo apmokymai.

Ieškote daugiau IT paslaugų Jūsų verslui?
Peržiūrėkite visas mūsų teikiamas paslaugas.

DARBO VIETŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ PLANAI

* – kliento biure aptarnaujame tik Klaipėdos miesto bei priemiesčio teritorijoje.

** – reakcijos laikas skaičiuojamas nuo kliento incidento įregistravimo iki tol, kol mūsų specialistas susisieks su klientu.

*** – nurodytas įprastų incidentų sprendimo laikas. Jeigu incidento sprendimo laikas fiziškai negali būti atliktas per nurodytą incidentų sprendimo laiką (pvz. serverinės įrangos gedimas, sudėtingas kompiuterinės įrangos mechaninis gedimas), tada mūsų specialistas praneša apie numatytą sudėtingo incidento sprendimo laiką.

Papildomos paslaugos

Teikiame paslaugas nedarbo metu už papildomą mokestį. Taip pat siūlome specifinės kompiuterizuotos įrangos priežiūrą. Dėl šių paslaugų įkainių ir jų teikimo detalios informacijos prašome kreiptis el. paštu [email protected].

Švietimo ir ugdymo įstaigoms

Siūlome nuolaidas mūsų teikiamoms paslaugoms švietimo ir ugdymo įstaigoms. Užsakydami paslaugas, nurodykite Jūsų įstaigos pavadinimą ir adresą ir mes pateiksime Jums specialų pasiūlymą. Jeigu turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis el. paštu [email protected].

Domina kompleksinės paslaugos?

Užpildykite mūsų paslaugų užsakymo formą ir nurodykite visas Jus dominančias paslaugas. Mes pateiksime būtent Jums pritaikytą sprendimą už patrauklią kainą.