VISOS ĮMONĖS IT PRIEŽIŪROS PASLAUGOS VIENAME PASIŪLYME

Neįmanoma įsivaizduoti šiuolaikinės įmonės be IT infrastruktūros. Dažniausiai tai yra darbuotojų kompiuteriai, spausdintuvai, kompiuteriniai tinklai. Tokiu atveju įmonei gali užtekti vieno IT administratoriaus. Didėjant įmonės IT resursų kiekiui, didėja ir juos prižiūrinčio personalo reikalingų kompetencijų įvairovė. Taip įmonė gali tapti priklausoma nuo kelių IT darbuotojų bei jų specializacijų sričių.

Kitais atvejais įmonės samdo kelias įmones, kurios prižiūri skirtingas IT dalis. Pvz. pirmoji įmonė prižiūri programinę įrangą bei darbo vietas, kita įmonė – interneto svetainė, dar kita – atlika įmonės reklamą internete. Toks IT priežiūros būdas dažniausiai būna neefektyvus, kadangi įmonės siūlo savo paslaugas, neatsižvelgiant į kitų įmonių teikiamas paslaugas.

Užsakant visų IT paslaugų paketą pas vieną patikimą tiekėją, gaunama ne tik teikiamų paslaugų kokybės sinergija, bet ir sumažėja IT priežiūros kaštai. Susisiekite su mumis ir gaukite Jūsų poreikiams pritaikytą pasiūlymą.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

DARBO VIETŲ PRIEŽIŪRA

Atliekame kompiuterizuotų darbo vietų priežiūrą: atnaujiname programinę įrangą, prižiūrime techninę įrangą, konsultuojame IT klausimais.

SERVERIŲ PRIEŽIŪRA

Teikiame virtualių ir fizinių darbo serverių priežiūros paslaugą. Taip pat prižiūrime serverines patalpas. Administruojame serverių virtualizavimo sprendimus.

IT INFRASTRUKTŪROS PRIEŽIŪRA

Prižiūrime kompiuterinius tinklus bei tinklų infrastruktūrą. Atliekame tinklo auditus ir tinklo įrangos optimizavimą.

INTERNETO SVETAINĖS

Kūriame ir prižiūrime interneto svetaines. Siūlome skaitmeninės reklamos paslaugas bei optimizavimą paieškos sistemoms.

INFORMACINĖS SISTEMOS

Siūlome informacinių sistemų kūrimo ir priežiūros paslaugas. Administruojame ir optimizuojame jau sukurtas informacines sistemas.

MŪSŲ VERTYBĖS

ATSAKOMYBĖ

Kiekvieno specialisto paskutinis atliktas darbas parodo jo profesionalumo bei atsakingumo lygį. Siekdami išlikti patikimais, atidžiai stebime kiekvieno mūsų kliento poreikius ir reaguojame į rinkos pasikeitimus.

SĄŽININGUMAS

Kliento pasitikėjimas – yra vienas svarbiausių mūsų verslo pamato sudedamųjų dalių. Vertindami kiekvieną mūsų klientą, mes teikiame tik jam reikalingas paslaugas už sąžiningą kainą.

LANKSTUMAS

Greitai besivystanti IT rinka verčia mus būti kuo lankstesniais, įsisavinant naujas technologijas ir pritaikant jas mūsų klientams. Taip pat kiekvieną teikiamų paslaugų paketą pritaikome pagal kliento poreikius.