Mes mėgstam dirbti. Įdomiai ir darbščiai dirbti

Mes profesionaliai pristatysime, argumentuosime, konstruktyviai dalyvausime ginčuose. Tačiau mes didžiausią malonumą jaučiame dirbdami, konstruodami, randant optimaliausius sprendimus. Žinome, kad reputaciją ir patikimumą užsitarnaujame tik geru darbu ir aiškia abipuse naudda.

Mokslo ir verslo patirtis

Mes – Klaipėdos universitete susibūrusi inžinierių, verslo, IT srities profesionalų komanda. Turime patirties dirbant įvairiuose infrastruktūros, informacijos apsaugos, programinės įrangos kūrimo projektuose Lietuvoje ir daugelyje Europos šalių.

Platus partnerių tinklas

Dėka plataus partnerių tinklo, žinome rinkos naujoves, dirbame tiesiai su įrangos gamintojais, licencijų tiekėjais ir distributoriais. Dviračio neišradinėjame. Pritaikome pažangiausias technologijas ir metodus, kurie grįsti kaštų ir naudos analize.

Andrej Šliamin | Direktorius

10 min kelio iki Jūsų

Esame arčiau Jūsų, tai reiškia, kad jūsų biure galime būti maksimaliai greitai. Mūsų neskira 300 km. Greitai reaguojame, atvažiuojame ir kalbame apie esmę. Netikime aukštomis frazėmis. Sudėtingus sprendimus stengiamės pateikti paprastai ir suprantamai.

Vytis Radvila | Partneris

Abipusis pasitikėjimas ir reputacija

Suprantame, kad šiame sektoriuje pasitikėjimas ir reputacijos išsaugojimas yra itin svarbu. Todėl dirbame labai atidžiai, konfidencialiai ir siekdami optimaliausių investicijų. Tikime, kad mūsų reputacija stiprės tik patenkintų klientų dėka

1

Esame klaipediečiai

Technologijos leidžia dirbti visoje Lietuvoje, tačiau klientai Vakarų Lietuvoje mus vertina už tai, kad galime greitai reaguoti ir betarpiškai bendrauti. Tai ypatingai svarbu prižiūrint darbo vietas ar kritinę infrastruktūrą.

2

Akademinė patirtis

Komandos akademinė patirtis dirbant universitetuose ir tarptautiniuose projektuose. Tai reiškia discipliniškumą, struktūrizuotą požiūrį, konkretumą ir platų požiūrį.

3

IT ir verslo patirtis

Džiaugiamės kompetencijų sinergija tarp vadybos, verslo, IT ir inžinerijos patirties. Mūsų komanda sudaro profesionalai dirbę privačiame ir viešame sektoriuose.

Susiekite konsultacijai

  Jūsų vardas *

  El. pašto adresas *

  Žinutė

  Susiekite konsultacijai

  Kontaktai

  Adresas:
  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

  Tel: +370 674 42 048
  El. paštas: [email protected]

  IT infrastruktūra
  IT auditas

  Įsilaužimų prevencija
  Informacijos saugumas

  ® Infotech | Kibernetinio saugumo, IT infrastruktūros sprendimai | Klaipėda