Paprastas ar sudėtingas klausimas. Svarbu klausti.

Susiekite ir mes netrukus atsakysime

  Jūsų vardas *

  El. pašto adresas *

  Žinutė

  Dirbdami su universiteto mokslininkais, privačiomis organizacijomis esame sukaupę didelę patirtį informacinėse technologijose specialistai.

  Susiekite konsultacijai. Pateiksime individualius, organizacijos poreikiams pritaikytus sprendimų pasiūlymus ir rekomendacijas.
  Informacinių tinklų vertinimas ir IT auditas dažnu atveju yra atspirties taškas rekomendacijos ir prevencijos sprendimams įgyvendinti. Įvertinsime vidaus ir išorės tinklą, pažeidžiamumus bei pateiksime rekomendacijas, veiksmų planą jūsų saugiai ir moderniai IT infrastruktūrai.
  Mūsų kompetencijų sritys apime tiek inžinerinis, tiek informacinių technologijų projektų valdymo, teisinio vertinimo paslaugas. Tinklo optimizavimo sprendimai (SD-WAN, VPN, Dynamic routing…). Tinklo apsaugos sprendimai (AntiSpam, NAC solutions). SCADA sistemų apsauga. Tinklo stebėjimo ir analizės sprendimai. Nutolusių taškų apjungimas. Darbo vietų apsauga/autorizavimas/stebėjimas
  Subūrę aukštų kompetencijų komandą, bendradarbiaujame su patikimais ir geros reputacijos duomenų saugumo ir analitinių sprendimų kūrėjais. Deriname verslo sprendimus ir technologijas, kad sukurtume išskirtinę patirtį – nuo vidinės integracijos sprendimų iki procesų skaitmeninimo ir novatoriškų verslo modeli

  Susiekite konsultacijai

   Jūsų vardas *

   El. pašto adresas *

   Žinutė

   Susiekite konsultacijai

   Kontaktai

   Adresas:
   Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

   Tel: +370 674 42 048
   El. paštas: [email protected]

   IT infrastruktūra
   IT auditas

   Įsilaužimų prevencija
   Informacijos saugumas

   ® Infotech | Kibernetinio saugumo, IT infrastruktūros sprendimai | Klaipėda